Napisz do nas

mateuszbuduje@wp.pl

11 maja 2023

Witajcie na portalu dla pasjonatów klocków i transportu publicznego

Hej, nazywam się Mateusz Wawrowski! Jestem pasjonatem klocków LEGO oraz transportu publicznego. Na co dzień prowadzę poznańskie tramwaje!

 

Portal zklockowzbudowane.pl stworzyłem specjalnie dla Was, w ramach rozwoju mojej działalności. Zobaczycie jak łatwo jest połączyć pracę i pasję. Tak, jak do tej pory chciałbym być obecny w social-mediach, ale także tutaj. Będziecie mogli zapoznać się z najnowszymi autobusami i tramwajami produkowanymi przez czołowych producentów. W artykułach znajdziecie nie tylko zdjęcia prawdziwych pojazdów, ale szczególnie wizualizacje zaprojektowanych przeze mnie modeli z klocków LEGO! Do tego ciekawe opisy. 

 

Na podstronach nazwanych "Tramwaje", "Autobusy" i "Projekty komercyjne" obejrzycie zrealizowane modele. Moja domowa kolekcja liczy już kilkadziesiąt modeli tramwajów i autobusów. Od ponad 10 lat współpracuję z różnymi firmami i instytucjami. Z pewnością zaciekawią Was pewne realizacje projektów komercyjnych. Zaplanowałem także blog, gdzie będę prezentował życie Pana Motorniczego - pracownika Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Poznaniu. Pan Motorniczy to mini figurka LEGO, "ubrana" w strój służbowy, która prowadzi poznańskie tramwaje. Brzmi ciekawie?

 

W kategorii "Buduj" odnajdziecie najciekawsze moim zdaniem informacje na temat klocków LEGO. Chciałbym pomóc Wam w tworzeniu makiet i modeli z klocków. Znajdziecie tam listę sklepów, z których ja najczęściej korzystam.

 

Na osobnej podstronie "Partnerzy" odnajdziecie firmy i instytucje, z którymi współpracuję. W przyszłości na portalu planuję otworzyć sklep z instrukcjami oraz klockami LEGO. W ofercie znajdziecie również gadżety reklamowe m.in. koszulki, kubki i kalendarze, ale także zestawy klocków LEGO z mojej kolekcji. 

 

Poprzez formularz kontaktowy dostępny na podstronie "Kontakt" możecie skontaktować się ze mną, podjąć współpracę lub przesłać uwagi do tej strony.

 

Miłego czytania, oglądania i budowania!

Najnowsze wiadomości

Mateusz buduje

Mateusz Wawrowski

 

Portal dla pasjonatów klocków i transportu publicznego

Chcesz podjąć współpracę? Zadzwoń:

+ 48 696 289 897

Napisz do nas

mateuszbuduje@wp.pl

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave

 Projekt i wykonanie: Smart Pixel

Postaw mi kawę na buycoffee.to